Dhjetë arsye për Këlnin | Të gjitha përmbajtjet | DW | 10.10.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Dhjetë arsye për Këlnin

Arti, kultura dhe Karnavalet - kjo i pret vizitorët në Këln. Dhe shumë më tepër: ndërtesa historike me histori 2000 vjeçare, ekspozita dhe muze, një jetë e ylbertë nate dhe shumë gëzime të jetës reniane.