Ѕвездите на Бундеслигата | Сите содржини | DW | 08.08.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Ѕвездите на Бундеслигата

51. издание на Бундеслигата започнува на 9. август. Навивачите се надеваат на возбудливи мечеви, а таквото задоволство најчесто им го пружаат најдобрите во Лигата!