Шампон за камили | Сите содржини | DW | 04.09.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Шампон за камили

Фирма од Германија произведува шампон за камили кој во Обединетите Арапски Емирати "оди како алва". Во што е тајната на специјалниот шампон, кој чини 45 евра за литар?

Гледај видео 02:20