Црвениот тепих распослан во Берлин | Сите содржини | DW | 13.02.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Црвениот тепих распослан во Берлин

Во Берлин повторно деноноќно се гледаат филмови. Нашата галерија ви ги претставува филмските ѕвезди, великаните од минатото, кината како и водечките луѓе на фестивалот Берлинале.