ЦЕС 2014: Забава во Лас Вегас | Сите содржини | DW | 09.01.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

ЦЕС 2014: Забава во Лас Вегас

... не постои само за коцкари, туку и за вљубениците во техниката. На почетокот на јануари овде околу 150 илјади посетители се запознаваат со најновите трендови во светот на електронските апарати.