Хитови на саемот за електроника во Берлин | Сите содржини | DW | 10.09.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Хитови на саемот за електроника во Берлин

Смартфон кој со додавање на објектив се претвора во вистинска камера. Лаптоп чија тастатура се отстранува и се претвора во таблет. Автомобил, кој со помош на смартфон почнува да зборува - многу новитети на ИФА.

Гледај видео 01:22