Усвоен изборниот законик | Теми на денот | DW | 30.03.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми на денот

Усвоен изборниот законик

Македонскиот парламент го усвои изборниот законик. Власта најавува избори во јули.

default