Унијата најсилна во Бундестагот | Теми на денот | DW | 18.09.2005
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми на денот

Унијата најсилна во Бундестагот

Првичните прогнози не ги одлучија изборите. Владината коалиција сеуште неизвесна.