Тренинг за фризери како за врвни спортисти | Сите содржини | DW | 18.06.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Тренинг за фризери како за врвни спортисти

За да се стане светски првак во правење фризури треба да се тренира со години. Фризерите кои се дел од германскиот тим тренираат како врвни спортисти - наутро, навечер, за време на викенди...

Гледај видео 02:50