Супер-модерни најлон чорапи со 3Д ефект | Сите содржини | DW | 26.02.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Супер-модерни најлон чорапи со 3Д ефект

Две сестри од Гелзенкирхен постигнаа успех со необична идеја: тие произведуваат „Melting Tights“ - хулахопки кои имаат слој од шарена латекс - маса.

Гледај видео 03:30
Now live
03:30 минути