Со мини - автомобил низ Берлин | Сите содржини | DW | 06.11.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Со мини - автомобил низ Берлин

Задоволството скапо чини, но се исплати, велат среќните возачи на "Мини хот родс". Тие со овие мали автомобили го разгледуваат Берлин и уживаат во вниманието кое го привлекуваат.

Гледај видео 02:31