Сосема необичен настап на У2 во Берлин | Сите содржини | DW | 07.12.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Сосема необичен настап на У2 во Берлин

Боно и Еџ од прочуениот ирски рок-бенд У2 одржаа тајна „свирка“ на една станица на подземната железница во германската престолнина.

Гледај видео 01:05