Превирања во медиумскиот бизнис во Македонија | Македонија | DW | 11.02.2008
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Македонија

Превирања во медиумскиот бизнис во Македонија

Во дејноста, во која се вртат многу пари, освен спротивставени бизнис интереси има и мешање на прсти на политиката.

default

Зошто е сменет првиот човек на Советот за радиодифузија, Мирче Адамчески?