Необичните пронајдоци на Флоријан Бергер | Сите содржини | DW | 15.11.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Необичните пронајдоци на Флоријан Бергер

Изобилство на креативни решенија кои го прават светот поинтересен - тоа го нуди Германецот Флоријан Бергер. Пред да почне да се занимава со создавање на необични производи тој имал своја рекламна агенција.

Гледај видео 03:50
Now live
03:50 минути