Најдобра спортска фотографија | Теми | DW | 19.05.2011
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Најдобра спортска фотографија

Фотографијата „Гоол“ на Петр Стојановски е добитник на награда за 2011 на српската агенција БЕТА за најдобра спортска фотографија во ЈИЕвропа. Стојановски е фоторепортер на Утрински весник и соработник на Дојче веле.

NO FLASH FC Vardar aus Mazedonien