Најава за ТВ Европанорама | Сите содржини | DW | 31.01.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за ТВ Европанорама

Во ТВ магазинот Европанорама на 02.02.2014 на ТВ Алфа во 15:55 часот ќе гледате: Ќе има ли политички бојкот на отворањето на Олимпијадата во Сочи? Краков се гуши во смог - што е причината и има ли спас? Каде живее најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо?

Гледај видео 00:46
Now live
00:46 минути