Накит од мов | Сите содржини | DW | 21.08.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Накит од мов

Жив накит од мов - овој необичен накит доаѓа од Исланд. Едно вакво парче накит чини 150 евра нагоре. Исландскиот дизајн наидува на интерес кај муштериите.

Гледај видео 02:35