Македонија е подготвена | Македонија | DW | 17.02.2008
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Македонија

Македонија е подготвена

Безбедносните структури се максимално подготвени да спречат прелевање на каков било евентуален негативен развој на ситуацијата на Косово и како било загрозување на ситуацијата во Македонија, вели министерката Јанкуловска

default

Гордана Јанкуловска

Поврзана содржина