Мажи во продавница за играчки | Сите содржини | DW | 06.01.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Мажи во продавница за играчки

Жените сонуваат цела ноќ да можат да ја поминат во продавница за облека, а мажите во продавница за играчки. Ханјц Леман, сопственик на таква продавница во Хановер, овозможи реализација на сонот на мажите.

Гледај видео 03:57