1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Македонија

Заврши владината криза во Македонија?

По деведесетминутниот разговор меѓу лидрот на ВМРО ДПМНЕ и премиер Никола Груевски и вториот човек на ДПА, Мендух Тачи надминати недоразбирањата.

Груевски и Џафери

Груевски и Џафери