Европанорама 11.08.2013 | Сите содржини | DW | 11.08.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Европанорама 11.08.2013

Може ли Едвард Сноуден индиректно да влијае врз претстојните избори во Германија? Ова е една од темите во 62. Европанорама во која говориме и за колебливото соочување со комунистичкото минато во Албанија и други нешта.

Гледај видео 26:40
Now live
26:40 минути

*