Десетици жртви во пожар во Баку | Сите содржини | DW | 02.03.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Десетици жртви во пожар во Баку

Пожарот кој зафати центар за рехабилитација на зависници од дрога однесе најмалку 24 животи. Властите во Азербејџан отворија истрага за случајот

Гледај видео 01:05
Now live
01:05 минути